Zakres terytorialny działalności kancelarii obejmuje nieruchomości położone przede wszystkim na terenie Słupska i gmin powiatu słupskiego, a także ościennych powiatów : Sławna, Lęborka i Bytowa.

Cena i czas wykonania operatu ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju nieruchomości, niezbędnego nakładu pracy, dostępności dokumentacji, położenia nieruchomości i innych istotnych czynników.

Kancelaria wyspecjalizowana jest we współpracy z bankami i klientami banków przy sporządzaniu wycen na potrzeby uzyskania kredytu i zabezpieczenia hipotecznego wierzytelności. Rzetelność, obiektywizm, sprawność, zgodność operatów z prawem i standardami zawodowymi, a także znajomość specyfiki i wymagań poszczególnych banków przyczynia się do wysokiej jakości i skuteczności wykonywanych operatów.

Ze względu na szeroki zakres uprawnień współpracujemy ze wszystkimi bankami, w szczególności najczęściej wykonując wyceny dla klientów banków :  Alior Banku, Banku Ochrony Środowiska, Banku Pocztowego, BGŻ, BZ WBK,  Deutsche Banku, DnB Nord , Eurobanku, ING Banku Śląskiego , Nordea, PKO BP, PEKAO SA.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną i rzetelną obsługę oraz wysoką jakość wykonywanych operatów.

 

Marcin Zawadzki
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

tel. kom. 507 147 078
e-mail:marcin.zawadzki@gmw.com.plTagi: wycena nieruchomości słupsk ustka rzeczoznawca majątkowy słupsk ustka